Nowa seria osprzętu elektroinstalacyjnego Berker Q.7

Każdy dom jest inny. Dlatego 6 nowych ramek serii Berker Q.7 to rozwiązanie, które trafia w indywidulane gusta użytkowników. Wyjątkowe materiały użyte do produkcji ramek otwierają nowe możliwości aranżacyjne, nadając wnętrzom wyjątkowego charakteru.


Materiały i kolory dostępne w serii Berker Q.7: Beton strukturalny, łupek, białe i czarne szkło, aluminium, stal szlachetna

FIBARO rozpoczyna współpracę z QNAP

FIBARO, jedna z najszybciej rozwijających się firm branży smart home, producent urządzeń Internetu rzeczy, rozpoczyna współpracę z QNAP dostarczającym kompleksowe rozwiązania sieciowych pamięci masowych (NAS) na rynek globalny. Rozwiązanie proponowane przez obu producentów to odpowiedź na oczekiwania rynku IoT.

FIBARO & QNAP

One.platform – jeden.mechanizm możliwości

One Platform hager wiele możliwości

Rewolucyjne rozwiązanie
Jeden mechanizm do wszystkich serii wzorniczych.

One.platform to jeden wspólny mechanizm osprzętu elektroinstalacyjnego, który pasuje do wszystkich serii Berker by Hager. Dobieraj, decyduj i zmieniaj serie kiedy chcesz. Mechanizm zostaje w ścianie, Ty wybierasz kolor, materiał i kształt, bo nic Cię nie ogranicza.

Dlaczego NAS jest lepszy od DAS

7 powodów, dla których warto pozbyć się dysków zewnętrznych i używać serwera QNAP NAS

Dni świetności bezpośrednio podłączanej pamięci masowej (Direct Attached Storage, DAS) dobiegły końca! Z każdym dniem przybywa coraz więcej zdjęć, nagrań wideo oraz dokumentów i coraz częściej je współdzielimy. Tradycyjne zewnętrzne dyski twarde nie są już wygodne, wydajne ani bezpieczne. Sieciowa pamięć masowa (Network Attached Storage, NAS) to rozwiązanie do pracy i rozrywki w XXI wieku. Serwery NAS to przystosowane do współczesnego stylu życia, inteligentne, wydajne i nowoczesne rozwiązanie do przechowywania i bezpiecznego udostępniania plików oraz kopii zapasowych, a także korzystania z funkcji rozrywkowych.

qnap-nas

Pierwszy samowystarczalny energetycznie dom wielorodzinny na świecie

Pierwszy samowystarczalny dom

Samowystarczalny energetycznie dom zasilany wyłącznie energią słoneczną

Czy jesteś sobie w stanie wyobrazić dom, który zasilany jest energią, pochodzącą wyłącznie ze słońca? I to taki, który mieści się w północnej Szwajcarii, gdzie średnia temperatura w styczniu wynosi 1°C, a w lipcu nie przekracza 17°C? Tego typu apartament powstał między innymi dzięki nowoczesnym technologiom ABB, które pomagają oszczędzać energię oraz pozyskiwać ją bezpośrednio ze słońca.
Energia ze słońca

Uruchomienie LTE 800MHz i wpływ na odbiór telewizji cyfrowej DVB-T

sygnał DVB-T nasycony przez LTEW związku ze zbyt małym zasięgiem LTE działającym na częstotliwości 1800MHz i jednoczesną zmianą w Polsce telewizji w technologi analogowej na cyfrową, przez co zostało ograniczone pasmo nadawania telewizji naziemnej, nieużywane pasmo zostało przeznaczone do rozwinięcia technologii LTE w częstotliwości 800MHz, które obejmą swoim zasięgiem większy teren.