Nasze realizacje...

Budynek Szkoły Szczecin ul. Wawrzyniaka

Wykonaliśmy kompletną instalację elektryczną wraz z dostawą rozdzielnic (hager). Na obiekcie zainstalowane zostało energooszczędne oświetlenie LED (Luxiona). Budynek wyposażony został również w instalację odgromową (Elko-BIS).

Urząd Miejski w Maszewie

Braliśmy udział w realizacji termomodernizacji zabytkowego budynku Urzędu Miejskiego w Maszewie. W ramach realizacji tej inwestycji wykonaliśmy wymiany instalacji elektrycznych, wraz z systemem rozdzielnic (ABB) oraz wymiany oświetlenia na energooszczędne LED (Luxiona). W budynku Urzędu zamontowaliśmy również system wykrywania gazu GAZEX.

Termomodernizacja Ratusza Miejskiego wiązać się miała nie tylko z ograniczeniem zużycia energii ale i wydobyciem historycznych walorów budynku. Zainstalowaliśmy system sterowania oświetleniem w muzeum powstałym w ratuszu KNX – DALI (ABB) pozwalający na wyeksponowanie elementów wystawy. Wykonaliśmy również oświetlenie iluminacyjne budynku.

Klinika Zawodny

Wykonaliśmy kompletną modernizację instalacji elektrycznej w obiekcie. Adaptacja budynku wymagała sumiennej inwentaryzacji i gruntownej przebudowy instalacji pod wymagający sprzęt. W ramach realizacji inwestycji wymienione zostały rozdzielnie elektryczne (ABB) oraz system oświetlenia budynku (Luxiona). Gruntownie zmodernizowany została również sieć teletechniczna i system kamer (Hikvision).

Muzeum Centrum Dialogu Przełomy

Przyczyniliśmy się do powstania Muzeum Narodowego Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie. W ramach realizacji tej inwestycji wykonaliśmy kompletne okablowanie dla wystawy muzeum wraz z uruchomieniem jej elementów. Wykonaliśmy system sterowania oświetlenia wystawy oparty o serwer GIRA działający w standardzie KNX oraz moduły DALI od ABB. Centrum Dialogu Przełomy zaprojektowane przez Roberta Koniecznego z katowickiej pracowni architektonicznej KWK Promes, jest wielokrotnie nagradzanym budynkiem 2016 roku,