System alarmowy JABLOTRON 100

jablotron_100
System JABLOTRON 100 to przede wszystkim elastyczność oraz ogromne możliwości w zakresie funkcjonalności i konfiguracji. Obserwujemy bardzo duże zainteresowanie systemem, który stał się atrakcyjną alternatywą wśród produktów na polskim rynku zabezpieczeń. JABLOTRON 100 to z jednej strony łatwa i szybka instalacja, z drugiej strony intuicyjna, przyjazna  i bardzo prosta obsługa. A ten argument jest bardzo ważny dla użytkownika systemu.

 

Centrale alarmowe serii Jablotron 100  należą do systemów hybrydowych, łączących zalety instalacji przewodowych (BUS) i bezprzewodowych (868 MHz). Oba rozwiązania są bardzo rozbudowane i ciągle ulepszane poprzez wprowadzanie nowych urządzeń do oferty JA-100.
Najmocniejszą stroną systemów serii JA-100 jest możliwość bezproblemowego łączenia rozwiązań przewodowych i bezprzewodowych przy projektowaniu oraz późniejszej rozbudowie systemu.
Dzięki połączeniu technologii radiowej i przewodowej (BUS) projektowanie systemu alarmowego jeszcze nigdy nie było tak elastyczne i tak proste.