Hager pokazuje innowacyjne rozwiązania multimedialne z rozdzielnicą Volta.

Rozdzielnica volta oferuje przełomowe rozwiązania nie tylko w zakresie rozdziału energii elektrycznej. Można ją także wykorzystywać jako rozdzielnicę multimedialną w bezpośrednim sąsiedztwie rozdzielnicy elektrycznej.hager_volta

Multimedialna volta

W dzisiejszych czasach i na obecnym poziomie techniki istotną rolą odgrywa nie tylko odpowiedni rozdział energii elektrycznej, lecz także odpowiednia transmisja danych. W nowej, multimedialnej rozdzielnicy volta mieszczą się wszystkie komponenty komunikacyjne jednego poziomu. Można je w łatwy i przejrzysty sposób zamontować na specjalnej, perforowanej, stalowej płycie montażowej. Patch moduły i inne aparaty modułowe montowane są na szynie nośnej, którą połączyć można ponad dostarczonymi zaciskami z przewodem do wyrównania potencjałów. Dzięki temu spełnione zostają wszystkie wymagania nowego rozporządzenia ministra oraz normy DIN EN 5013-4:2005 dla neutralnych, przewodowych instalacji komunikacyjnych w obiektach mieszkaniowych wielorodzinnych i obiektach publicznych.

Idealny duet

Rozdzielnica energii elektrycznej i rozdzielnica multimedialna volta zapewniają scentralizowane zarządzanie energią elektryczną i transmisją danych z jednego miejsca. W rozdzielnicy multimedialnej przewidziano „wygodne” miejsce dla łącza telefonicznego, gniazd teleinformatycznych, adaptera ISDN, DSL-routera, stacji telewizyjnej i satelitarnej, wzmacniacza RTV/SAT, splittera i modułów Patch. Jedno spojrzenie wszystko wyjaśnia!