ABB-free@home® – Sterowanie instalacjami domowymi tak proste, jak nigdy dotąd

ABB free@home

Po prostu inteligentnie. ABB-free@home® przekształca dom lub mieszkanie w inteligentne domostwo. Steruje żaluzjami, oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, wideodomofonami lub scenami. Proste (zdalne) sterowanie przełącznikiem na ścianie, laptopem lub smartfonem. Po prostu praktycznie. Po prostu komfortowo. Po prostu efektywnie energetycznie. Szczególnie atrakcyjne: niewielkie koszty dodatkowe w stosunku do konwencjonalnych instalacji elektrycznych.

Radość z prostoty.ABB free@home

Sterowanie instalacjami domowymi przy pomocy ABB-free@home® to czysta przyjemność. Wszystkie funkcje można wyzwalać indywidualnie – przełącznikiem, panelem ABB-free@home, interfejsem sieciowym lub przy użyciu aplikacji na smartfon lub tablet. Daje to całkowicie nowe poczucie wolności i niezależność od czasu i przestrzeni. Z każdego miejsca w domu i na całym świecie można wygodnie przełączać oświetlenie, przesuwać żaluzje i ustawiać temperaturę w pomieszczeniach.

 

 

Zaprogramowane na prostotę.ABB free@home

Szczególnie przyjazna aplikacja ABB-free@home® sprawia, że sterowanie instalacjami domowymi smartfonem lub tabletem jest tak łatwe, jak surfowanie w internecie. Dzięki tej multifunkcjonalnej obsłudze zdalnej można dokonywać zmian bez specjalnych umiejętności. Naturalnie wszystkie funkcje można z łatwością konfigurować przez interfejs sieciowy lub laptop albo PC.

 

 

 

Szybka zmiana scen.ABB free@home

Jedno naciśnięcie przełącznika, przycisku na panelu ABB-free@homeTouch, PC, laptopie, smartfonie lub tablecie wystarczy, aby wywołać kompletną scenę. Dzięki temu można w kilka sekund dostosować pokój mieszkalny do okazji – na przykład na wizytę gości lub przyjemny, relaksujący wieczór.

 

 

 

Przycisk, który wszystko wyłącza.ABB free@home

Najprostsza metoda wyłączania – ABB-free@home® zapewnia ją dzięki opcji sceny „wyłącz wszystko”. Jest to szczególnie praktyczne przy opuszczaniu domu, ponieważ powoduje wyłączenie wszystkich połączonych w sieć urządzeń we wszystkich pomieszczeniach. Ponieważ funkcja ta jest już wstępnie skonfigurowana, nie jest potrzebne pracochłonne programowanie.

 

 

 

Konfiguracja za pomocą aplikacji.ABB free@home

Łatwość obsługi. Konfiguracja przy użyciu aplikacji ABB-free@home® App jest zrozumiała i szybka. Najpierw na wyświetlaczu tableta lub laptopa następuje aktywacja wszystkich urządzeń znajdujących się w pomieszczeniach. Umożliwia to dokonywanie ustawień. Jaśniej lub ciemniej. Cieplej lub zimniej. Zapisywanie. Podnoszenie lub opuszczanie. Wcześniej lub później. Gotowe.

 

 

 

Idealne w nowym budownictwie.ABB free@home

Regulowanie wszystkim. ABB-free@home® nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów budowlanych. Ściany są przygotowane na instalację elektryczną – przewód magistrali można położyć dodatkowo. Instalacja systemu nie wymaga więc żadnych systemów prowadzenia przewodów ani własnych korytek kablowych. Łatwe do zaplanowania przez elektroinstalatora, ponieważ istniejące prowadzenie przewodów nie determinuje funkcji.

 

 

Wyprodukowane ekologicznie. Certyfikacja przyjazności dla środowiska.

ABB-free@home® jest produkowany zgodnie z międzynarodową normą IEC EN 60669 oraz IEC EN 50428. Wzystkie urządzenia są produkowane w sposób nie zagrażający środowisku – zgodnie z dyrektywą RoHS.

ABB free@home