Kompletnie Niewidzialne Głośniki Stealth Acoustics

Niewidzialny głośnik Stealth Acoustics LR4gWkomponuj głośniki Stealth Acoustics w niemal każdy wystrój mieszkania.

Nie ma to jak własny dom jeśli chodzi o znaczenie design’u, estetyki i komfortu. Zachowanie (konsekwentne) tego otoczenia jest jednym z kluczowych konceptów przyszłej generacji zintegrowanych systemów audio – tu nie chodzi jednak tylko o integrację sprzętu audiowizualnego w funkcjonalny system, chodzi coraz bardziej o możliwość połączenia tych dwóch systemów tak, aby były wizualnym uzupełnieniem (dopełnieniem) do każdego otoczenia. Świetnie brzmiący niewidzialny głośnik, który nie kłóci się z design’em lub wystrojem domu zwyczajnie sprawia, że przestrzeń staje się bardziej „mieszkalna” oraz dodaje wartości domowi. Architekci, projektanci i właściciele domów mają teraz niepowtarzalną możliwość by schować system nagłośnieniowy i nadal cieszyć się wspaniałą jakością dźwięku w domu, sali konferencyjnej, centrum konferencyjnym, a także w innych ośrodkach.

Kompletnie niewidzialne, pełno pasmowe głośniki oraz wzmacniacze Stealth Acoustics wnikają w ścianę przy niemal każdym wystroju za pomocą standardowych technik wykończeniowych. Dzięki niewidzialnym głośnikom Stealt Acoustics będziesz miał większe pole do popisu przy wystroju, mniej nieładu na ścianach oraz świetny dźwięk, który konkuruje z droższymi głośnikami w standardowej konstrukcji.

Idealne przy nowych budowach oraz projektach przebudowy, seria Stealth Acoustics’new LineaResponse™ to jedyne niewidzialne głośniki i wzmacniacze, które prawdziwie dostarczają kombinacji świetnego dźwięku i estetyki.

Niewidzialne nagłośnienie Stealth Acoustics serii LRg

Bardzo prosty sposób montażu niewidzialnych głośników w 5 krokach

;nbsp

dddd

Instalacja Głośników Stealth Acoustics Instalacja głośników

Przyłożyć panel bezpośrednio do ramy zabudowy i przykręcić za pomocą wkrętów. Panel został wstępnie nawiercony odpowiednią ilością otrworów. Upewnij się przed montażem, czy wkręty są odporne na korozję. Nie wolno stosować gwożdzi. Po przykręceniu zdjąć papierowe zabezpieczenie głośnika.

Sprawdzanie zlicowania głośnika Stealth Acoustics Sprawdzenie zlicowania głośnika

Aby cieszyć się udaną niewidzialną instalacja , należy zainstalować panel na odpowiedniej głębokości. W tym celu trzeba użyć podkładek załączonych w zestawie. Elementy (ściana-głośnik) powinny być zlicowane, co sprawdzamy łatą.

Naklejanie siatki i gipsowanie głośnika Stealth Acoustisc Naklejanie siatki i gipsowanie

Krawędź panela jest sfazowana podobnie do płyty GK by umożliwić łatwy i pewny montaż siatką i zaprawą gipsową.Używamy tradycyjnych narzędzi i zapraw do gipsowania łączonej powierzchni. Z racji uzywania do tej czynności metalowych narzedzi należy zachować szczególną ostrożność w kontakcie z powierzchnią panela.

Szlifowanie głośnika Stealth Acoustics Szlifowanie

Szlifowanie jest ostatnim ważnym krokiem przed rozpoczęciem malowania.Szlifujemy powierzchnię po całkowitym jej wyschnięciu. Zaleca się wykonanie tej czynności ręcznie, aby nie uszkodzić powierzchni aktywnej głośnika.

Malowanie głośnika Stealth Acoustics MalowaniePo wyszlifowaniu Łączenia i upewnieniu się , że powierzchnia jest idealnie gładka, możemy zabrać się do malowania. Panele Stealth Acoustics są zaprojektowane by pracować z czterema warstwami farby i są to dla nich warunki optymalne . Możemy je malować pędzlem , wałkiem lub natryskowo włącznie ze stosowaniem farb z delikatną fakturą. Można również przyklejać delikatne tapety. Na powierzchnie nie należy stosować tradycyjnych tynków cementowych.

Film instruktażowy montażu niewidzialnych głośników